Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 20:50
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA 4 sie tnie
Krzysiek88 napisany: 28.02.2012 20:22 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 28.02.2012
posty: 3
rp: 3654
Witam.
Mam poważny problem zakupiłem niedawno oryginalna grę gta 4 zainstalowałem poprawnie ale niestety gra mi się tnie i nie wiem dlaczego.
Moj sprzęt to laptop (TOSHIBA Satelite Pro Intel(R) Core (TM) i3 CPU M330 2.13Ghz 4.00 GB ram ATI Mobility Radeon HD 5650 Windows 7 Profesional 64-bit)
Próbowałem już bawić się w narzędziach administracyjnych w dzienniku zdarzeń i dalej nic.
Proszę o pomoc.
Dodam również ze gra mi się nawet tnie jak zmniejszę wszystko w opcjach gry na minimum i dalej jest to samo.

____________________
Krzysiek88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 28.02.2012 20:58 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87318
Szczerze i bez jakiejkolwiek złośliwości - laptopy nie są do grania. Nawet te, które są niby dla graczy. Przykro mi, ale nie jesteś pierwszą osobą, która ma problem z IV na lapku. I raczej nie ma nadziei żeby coś się poprawiło w tej kwestii.

Kumpel jakoś dwa lata po premierze IV kupił sobie do pracy lapka za ~6k. Sprzęt właśnie rzekomo z serii dla graczy - ASUS Republic of Gamers czy jakoś tak. Zainstalowaliśmy tam na próbę IV żeby zobaczyć po potrafi to cudo i... nie zobaczyliśmy niczego poza slajdami. Naprawdę nie dało się grać. Gra wyciągała może z 1fps przy dobrych wiatrach.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Krzysiek88 napisany: 28.02.2012 21:34 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 28.02.2012
posty: 3
rp: 3654
No ale nawet na najmniejszych detalach nawet się tnie czyli możne jest jakiś inny powód tego.
Bo jeśli nawet laptopy są słabe na gry to chociaż na minimalnych detalach powinno śmigać.
I kolejna kwestia ze dużo nowych gierek śmiga mi na tym lapku i bez żadnego zająknięcia ale nie wiem czemu GTA 4 min Nowy Assasyn ,TDU2

____________________
Krzysiek88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 28.02.2012 22:44 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87318
No niestety to jest pecetowe GTA IV, które już zasłynęło ze słabej optymalizacji. Ale ogólnie laptopy średnio nadają się do grania. No nieważne, zawsze trafi się jakiś wyjątek potwierdzający regułę

Masz najnowszy patch zainstalowany? Jeśli tak to nie wiem czy jest jakakolwiek nadzieja. Możesz spróbować wyłączyć Aero na czas grania, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy w tym momencie.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Krzysiek88 napisany: 29.02.2012 00:04 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 28.02.2012
posty: 3
rp: 3654
No to trudno a miałem taka ochotę pośmigać bez żadnych zakłóceń, trudno.
Wielkie dzięki za pomoc

____________________
Krzysiek88
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 20:50
·
Obecnie forum przegląda 12 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 12 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies