Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 17:58
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Winning Eleven 2002 - Online
qorus napisany: 01.10.2011 19:59 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 01.10.2011
posty: 1
rp: 3790
Wygląda, że chyba dobrze trafiłem z tematem. Na forum wszystko kręci się właściwie wokół jednego i tego samego, więc uznałem, że przydałaby się jakaś odskocznia. I tu taka mała (duża?) propozycja…

Pamiętacie ile czasu spędziliście nad Worms 3D? A jak długo mieliście zainstalowane Skoki Narciarskie 2009? W Pro Evolution Soccer 2009 nadal pewnie gracie? Nie? Właśnie. Widać jak bardzo dzisiejsze gry nie są w stanie zająć jakiegoś szczególnego miejsca, większej ilości czasu. Ot: instalujemy – pogramy – za dwa miesiące do kosza.

Teraz przypomnijcie sobie – jak długo graliście w Worms Armageddon, żeby w końcu „ta głupia fuksiara siostra” przegrała; ile razy niczemu niewinny brat dostał klawiaturą, bo znowu rozwalił nas „Allelują”. A jak długo żyłowaliście Deluxe Ski Jump, żeby w końcu pobić ten głupi rekord na Białorusi; jak wiele razy uderzyliście w dłoń kolegi podczas jego próby, żeby rozłożył się na rozbiegu? To nie były tylko gry, to znacznie więcej, to była wspaniała część naszego życia. To są właśnie tytuły, które mają prawo nazywać się KULTOWYMI!

Dla mnie jednak król był jeden. Ech… nie zliczę jak rodzice krzyczeli i wyganiali nas z kolegami sprzed konsoli późną nocą. Żeby to raz czy dwa zdarzyło się zaspać do szkoły, bo człowiek bez końca chciał trafiać jak Kluivert, Ronaldo, podkręcać niczym Beckham. To wszystko o moim, i być może też Waszym, ulubionym ISS Pro Evolution Soccer.

Swego czasu zagrywałem się na śmierć. Od ukazania się w 1999 roku do 2005 cały czas była pierwszą, jedyną, niepowtarzalną. Kiedy myślałem, że wyleczyłem się z niego, po 4 latach mój najlepszy nałóg wrócił. Pamiętam jak dziś – był styczeń i miałem nieciekawą sytuację: musiałem zdać zagrożenia z chemii i ^*$&#%* fizyki. Uczyłem się do późna i chciałem jeszcze coś sprawdzić w necie. Przypadkiem trafiłem na youtube jakąś kompilację na z ISS-a. ”Ciekawe” – pomyślałem – „ktoś z tak starej gry sklecił jeszcze video” - i zacząłem oglądać. W tym momencie zaczął się przełom. „Roger? Błaszczykowski? Polonia Bytom? Lech Poznań? – przecież w tej grze nie ma prawa być takich drużyn i zawodników! WTF?!” Migiem przeczytałem opis pod video i po sznurku doszedłem do tego, że wciąż jest pełno zapaleńców ISS/Winning Eleven, którzy stworzyli serwis z możliwością gry online (i to przy moich wówczas 256 kbps), co roku aktualizują składy, zespoły, organizują ogólnopolskie, a także międzynarodowe turnieje z nagrodami i… Już tej nocy nie zasnąłem, zarejestrowałem się na www.weol.org, nie zdałem fizyki, ale nie żałuję! Ukochany ISS wróćił!

Może i Wy zagrywaliście się tak jak ja, a może ktoś nowy chce spróbować tego czego nie znajdziesz w nowych FIFA-ch XXXX i PES-ach XXX, które wg mnie bardziej hokej przypominają, a nie piłkę kopaną. Co znajdziecie na Winning Eleven OnLine? (teraz będzie jak w reklamie)

- aktualne składy, stroje prawie 170 drużyn narodowych i klubowych z całego świata (ostatnia wersja wydana 17 VII 2011 roku)

- polską Ekstraklasę!

- statystyki i umiejętności piłkarzy wzorowane na ich oryginalnych pierwowzorach

- GRYWALNOŚĆ, o której obecne gry mogą tylko marzyć

- grafika? a czy w Wormsach i „Małyszu” grafika miała jakiekolwiek znaczenie? :)

- często organizowane turnieje i rozgrywki ligowe, w których można zgarnąć cenne nagrody

- niepowtarzalną atmosferę i osoby – Winning Elven OnLine to nie tylko gra

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie weol.org i ściągnięsz za darmo!

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

I jeszcze małe intro, bo suchy tekst, trochę nudny bywa. – Tak, w największym skrócie, wyglądał Puchar Świata na WEOL w roku ubiegłym.

http://www.youtube.com/watch?v=HDg_WplfG2g


Zapraszam wszystkich na weol.org Jestem tam znany jako qorus. Może ktoś chce zmierzyć się na wirtualnym boisku?

____________________
qorus
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 01.10.2011 21:12 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
Cytat:
nie zdałem fizyki, ale nie żałuję! Ukochany ISS wróćił!


:D

fajnie napisany tekst

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 01.10.2011 21:36 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 611
rp: 65045
nie zdalem matury, rzucila mnie dziewczyna. ALE CO Z TEGO, SKORO MAM GTA 4?!!!!!!!!!!!?????????

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 03.10.2011 01:30 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Jedna uwaga - gry się nie zmieniły, a w każdym razie nie w tym sensie, o którym mowa. To my dorośliśmy.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 03.10.2011 14:29 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87182
Zręcznie napisana reklamówka. Tylko przy przeklejaniu z Worda czy skąd tam, mogłeś zadbać żeby poprawnie wyświetlały się na forum te wszystkie krzaczki

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 17:58
·
Obecnie forum przegląda 18 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 18 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies