Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 12:48
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
kody a save
Kornell napisany: 12.07.2011 20:45 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 12.07.2011
posty: 1
rp: 3884
Witam.

Dzisiaj postanowiłem sprawdzić parę kodów do GTA IV, wpisałem ten na SuperGT i FIB .. No i pocheatowałem już 15 razy ;]

Pytania:

1. Podobno akurat kody na POJAZDY nie wpływają na grę, czyli NIE zablokowują One Man Army etc. Czy to prawda?

2. Na stronce z tymi kodami, bodajże kody.cvr przeczytałem, że stosując kody należy raczej nie robić save'ów. O co z tym chodzi i czy to prawda? Zasave'owałem już grę z użytym kodem 3 razy i nic.

____________________
Kornell
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 13.07.2011 11:14 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87844
1. Nie słyszałem o tym, więc się nie wypowiem.
2. Nie powinno się zapisywać gry po użyciu kodu (patrz wyjaśnienie niżej).

Chodzi o to, że kiedy wpiszesz kod i potem zasejwujesz to gra będzie pamiętała, że 'oszukiwałeś' i nie będziesz miał jak cofnąć się do momentu, w którym grałeś uczciwie. W poprzednich częściach serii było tak, że po użyciu kodu i zapisaniu gry nie mogłeś uzyskać w statystykach gry żadnej rangi poza 'Cheater'. Nie było też możliwe uzyskanie statystyki 100% ukończenia gry. Nie wiem czy z IV jest tak samo, ale nie ryzykowałbym jeśli zależy Ci na wymaksowaniu statystyk w grze.

Kody są po to, żeby trochę urozmaicić zabawę (pomiędzy misjami), ale nie powinno się stosować ich do ułatwiania sobie gry. Myślę, że mniej więcej wyjaśniłem zamysł tego rozwiązania. Gdyby ktoś chciał coś dodać w temacie to proszę bardzo

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 13.07.2011 15:50 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50944
Ja kilka razy użyłem kodów w IV, chyba nawet w jednej misji i miałem 100% gry, więc chyba możesz spokojnie zapisać grę po użyciu koda.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 12:48
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · dvl (30) · Cichy (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies