Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 14:09
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
League of Legends
Żyłkaa napisany: 23.02.2011 02:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
Gra ktoś? Bardzo ciekawa gierka, w dodatku całkowicie darmowa (chyba jedyna rzecz, na której zakup trzeba wyłożyć realne pieniądze, to nikomu niepotrzebne dodatkowe skiny do postaci). Jeżeli kojarzycie DotA (mapa do Warcrafta III), to LoLka można najprościej opisać jako udoskonalonego klona. Co prawda jest całkiem sporo bugów, a interfejs matchmake'ingu nie działa czasem najlepiej, ale wszelkie błędy są w szybkim tempie na bieżąco naprawiane.

Ja sam zacząłem grać przedwczoraj i przyznam, że na początku rozgrywka niezbyt mi się podobała, ale kiedy zacząłem ogarniać, o co mniej więcej chodzi, gra strasznie mi się wkręciła.

W razie czego możecie w tym temacie podawać nicki swoich pitków, tak żeby sobie razem coś pyknąć. Mój to Zylkinson.

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 14:09
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies