Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 13:55
· GTAthegame · Forum · Misje
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
TBoGT - Mama's Boy
HX666 napisany: 28.11.2010 20:31 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 28.11.2010
posty: 1
rp: 4093
Mam problem z pewnym problemem który mnie napotkał w trakcie próby ukończenia misji Mama's Boy. Otóż niezależne od jej przebiegu podczas ładowania kolejnego etapu misji - nie ważne czy cutscenki czy akcji coś się zacina i jedyne co mi pozostaje to albo oglądać migający kolorowymi światełkami napis LOADING albo alt+F4...
Kopia gry jest oryginalna z legalnego źródła, czytałem to na forum konkurencyjnej strony że problem leży w piracie.
Próbując sposobów zaproponowanych na w.w. forum i nie znajdując rozwiązania zwracam się o pomoc - przejdźcie to za mnie, proszę.

Link do save-a:
http://hotfile.com/dl/81965491/cec1188/SGTA400.html

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc .

____________________
HX666
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 29.11.2010 11:56 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87180
Obawiam się, że sam save nie wystarczy, bowiem jest on przypisany do Twojego Live ID w Games for Windows. Próba załadowania go u mnie albo kogokolwiek innego skończy się na uruchomieniu nowej gry zamiast wczytaniu Twojej misji. Musiałbyś podrzucić cały folder zawierający Twój profil Live. Oczywiście jest to sprawa zaufania, więc musisz sam zdecydować czy chcesz zrobić coś takiego. Nie pamiętam dokładnie, który to był folder, ale chyba ten:

WinXp:
Kod:
C:\Documents and Settings\NAZWA_USERA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive

Win7/Vista:
Kod:
C:\Users\NAZWA_USERA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive

Folder jest ukryty. Zmień swoje hasło do Live i zaloguj się w grze na nowo. Potem spakuj folder, wrzuć na HF i podeślij link np. do mnie na PW (jak udostępnisz publicznie na forum to każdy będzie miał dostęp do Twojego konta). Spróbuję przejść misję, odeślę save, zmienisz znowu hasło do Live i powinno być OK. Pozdro.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 29.11.2010 12:48 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
nie ufaj sdrowi! to znany zlodziej kont wykorzystujacy ludzka latwowiernosc

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 29.11.2010 13:53 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
HX666 napisał:
Mam problem z pewnym problemem

Zniszczyłeś mnie.
HX666 napisał:
czytałem to na forum konkurencyjnej strony

Nikt z nikim nie konkuruje.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 29.11.2010 14:45 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87180
Ofkz. Wszyscy się koffamy i wzajemnie wspieramy :*** Wesołych Świąt!

Żyłkaa napisał:
nie ufaj sdrowi! to znany zlodziej kont wykorzystujacy ludzka latwowiernosc

%$!)*&^ ***doliłeś mi akcję

Nie no. Oczywiście możesz powierzyć swoje konto komu chcesz, np. Żyłkinsonowi :* albo majndfakowi :* Zaproponowałem siebie, bo byłem pierwszą osobą, która w ogóle odpowiedziała

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 13:55
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies