Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 02:15
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTAGuide.pl
Cy7u napisany: 24.07.2010 20:08 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 19.04.2010
posty: 8
rp: 4490
skąd: JaWor
Witam - chciałbym zaprosić Was na jedną z nielicznych polskich stron poświęconych twórczości i zmaganiom firmy Rockstar Games. Serwis powstał jakiś roku temu.





BTW - Proszę o szczerą opinię na temat strony ;]

www.gtaguide.pl

____________________
Cy7u
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 24.07.2010 22:13 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42122
skąd: Southampton
Cytat:
Strona internetowa jest niedostępna.

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 25.07.2010 13:09 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Skoro strona poświęcona jest R* to nie wiem dlaczego zawiera GTA w nazwie. Na początku myślałem, że to jakaś strona z poradnikami, solucjami i radami odnośnie przechodzenia poszczególnych części serii GTA. I to imo byłby fajniejszy pomysł na stronę, pozbierać takie rzeczy żeby ludzie mieli taką jedną stronę zamiast latać i pytać po forach. A powiem Ci, że dla mnie strona wygląda przyzwoicie, niezależnie od tego czy robiłeś ją sam od podstaw czy nie. Tylko na tło strony dałbym coś bardziej ogólnego R*, jakiś motyw z tapety ich albo coś. Wiem, że RDR jest teraz na topie, ale to jakoś nie trafia, wygląda jak strona tylko o RDR. No i może nad topem bym się wysilił nieco bardziej. Chociaż co tu uradzić skoro nazwa już sama w sobie jest niebardzo (moim zdaniem) A, od razu Ci powiem żebyś nie liczył na ruch na stronie, własną społeczność userów itd. Nie te czasy, nie ta tematyka i nie ten klimat żeby od nowa coś takiego się stworzyło. Ale działaj działaj, powodzenia.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.04.2024 02:15
·
Obecnie forum przegląda 25 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 25 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · RIP (31) · blaskhyrk (36) · CryFan2 (31) · HX666 (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies