Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 02:14
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA: SA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA SA, ocenzurowana wersja.
adrx napisany: 14.03.2010 19:27 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 23.01.2007
posty: 259
rp: 8383
Hej.
Potrzebuje jak najbardziej ocenzurowaną wersje tej gry. Mój kuzyn lubi w nią grać (jak każdy bachor ) a nie chcę żeby oglądał tyle krwi i patrzył na dziwki.
Słyszałem, że Australijska wersja jest cenzurowana, ale jej nie zdobędę, nawet nie ściągnę z internetu, bo kto by uploadował albo pobierał wersje z cenzurą.
Może istnieje jakiś mod? Czy coś?
Pomóżcie.

____________________
adrx
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 14.03.2010 22:14 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Link
mod na brak krwi (nie jestem pewien czy na pewno eliminuje krew całkowicie ale pole krwi po zabiciu znika, a co do prostytutek i ogólnego seksizmu w grze to nie mam pojęcia. Wiem tylko tyle, że dopóki sam sobie nie zainstaluje modu Hot Coffee to go w grze nie będzie he he.
No ale z drugiej strony mam pytanie : po co komu ocenzurowana wersja GTA SA? Przecież to gra kontrowersyjna sama w sobie więc wydaje mi się, że nie ma sensu blokować dostępu do owych kontrowersyjnych zdarzeń bo wtedy praktycznie nic nie można będzie robić... ani bić, ani strzelać ani kraść i wykonywać misji, więc po co to wszystko? xD (ironia)

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 14.03.2010 23:21 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74904
Powiedz kuzynowi, że jeżeli jeszcze raz w to zagra, to naskarżysz rodzicom i "bachor" będzie miał przesrane.

Tak jak powiedział przedmówca - po co komu ocenzurowana gra, która została zbudowana na brutalności, kradzieży etc?

Aha i uważaj, bo jeszcze twój kuzyn wyląduje w Panoramie (starzy wyjadacze chyba pamiętają akcję z wakacji 2005).

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 15.03.2010 16:33 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Myślę, że dzieciak po prostu chce sobie "pojeździć po mieście". Może głupio to zabrzmi, ale kiedy ja zaczynałem z GTA, też mnie akurat to najbardziej rajcowało. Ojej, bardziej niż wszystko inne xD Dopiero potem odkryłem ile jeszcze fantastycznych możliwości oferuje ten tytuł...

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adrx napisany: 15.03.2010 17:17 Link Do Tego Posta
zbanowany



dołączył: 23.01.2007
posty: 259
rp: 8383
To co mówi sdr :P on chce tylko tak pograć.
Na razie brak krwi wystarczy dzięki drezz.
A tak po za tym to on nie chce grać w nic innego.
clozet

____________________
adrx
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 15.03.2010 20:00 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
tu nie chodzi o to ze jego ciagnie do tej gry ze wzgledu na brutalnosc itd. przypuszczam ze jemu, podobnie jak mi kiedys i przypuszczam ze kazdemu w mlodym wieku, podoba sie swoboda jaka gta oferuje. tak samo ludzie marzacy na forach o gta, w ktorym mozna sie ozenic, miec prace, robic kupe, sa z reguly dziecmi. kiedys bawilo mnie zwykle jezdzenie po miescie, zwiedzanie, za to robienie misji kompletnie olewalem. pozniej w to samo bawilem sie w driverze i w driverze 2. dlatego nie skreslajcie go od razu bo nie znacie jego intencji.

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
queue napisany: 16.03.2010 07:25 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.04.2007
posty: 211
rp: 13580
skąd: Kraków
chaos napisał:
Aha i uważaj, bo jeszcze twój kuzyn wyląduje w Panoramie (starzy wyjadacze chyba pamiętają akcję z wakacji 2005).


GRAM YYY W GJETEASANANDREAS BO LUBIE SZCZELAĆ



W każdym razie u mnie też pierwsze co robi 4-letni kuzyn to prosi o włączenie "tej gly z samooochodami" - ja tylko usuwam broń i przechodniów i daję mu wolną rękę, co jakiś czas kontrolując czy aby na pewno trzyma się drogi. Nie ma sensu cenzurować na siłę i udawać dorosłego, sam tutaj adrx przyszedłeś za szczyla i nie powiesz mi, że wtedy nie kręciło cię to, że można strzelać czy zerknąć na wulgaryzm tu i ówdzie (chociażby pamiętne tłumaczenie jednej z pierwszych misji w III - Nie dwaj klapsa mojej kórwie)

Co do samej cenzury, pamiętam, że kiedyś ktoś zrobił mod (chyba nawet jakiś Polak), który uniemożliwiał zabicie kogokolwiek w jakikolwiek sposób - z tym, że było to chyba do VC i miało frajerską nazwę, której nie pamiętam.

____________________
queue
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 02:14
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies