Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 10:10
· GTAthegame · Forum · Opinie o serwisie
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Porząd(a)ne wózki
sdr napisany: 25.03.2006 22:27 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
3L0... mam taką sprawę. jak pewnie wiecie, jakiś rok temu załatwiłem kilka licencji od najleszych polskich carmakerów. wiem, wiem... jednak teraz chce już to zrobić. skoro pozwolenia są to będą i autka tylko pomyślałem o jednym: chyba nie opłaca się wrzucać wszystkich dlatego proszę w tym temacie przedstawiać swoje propozycje:

nazwa autka | autor | link do opisu + download

jakby co to LICENCJE SOM TÓ. jeśli podacie kogoś spoza listy, to będę się musiał postarać. umówmy się że wymienione, najciekawsze wozy zostaną zamieszczone.
tak. można podawać kilka propozycji w jednym poście. czekam do: aż mi się znowu przypomni

EDIT: OPCJA "WSZYSTKIE" ODPADA, WIĘC PROSZE POTRAKTOWAĆ TEN TEMAT POWAŻNIE.
jeśli nie dojdziemy do niczego konkretnego, to żaden wóz nie zostanie zamieszczony.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 28.03.2006 09:23 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
no to może:
Fiat 125p | Wichur |opis |dowload
MGC Phantom | Mr. G | opis | dowload
Audi TT | Virbel | opis | dowload

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 27.07.2006 14:45 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63140
skąd: Środa Wielkopolska
Od dziś (a właściwie od wczoraj) mamy licencję na pliki autorstwa JVT.

Jeśli chcecie zaproponować jakiś plik (niekoniecznie taki, na jaki mamy licencję), napiszcie mi na PW co to za plik oraz podajcie link do strony, na której się znajduje i opcjonalnie jakieś namiary na autora, żeby można było załatwić licencję.

Pzdr.

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 10:10
·
Obecnie forum przegląda 43 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 43 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies