Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 09:37
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
adinportfolio
adin napisany: 08.12.2008 15:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 07.08.2007
posty: 39
rp: 11216
skąd: Warszawa
Witam, nie wiem czy ktoś słyszał o czymś takim jak pixel cars - jeżeli nie to zapraszam tu: mangacars.
Strona którą prezentuję to "bardzo proste" portfolio na którym umieściłem większość moich prac z zakresu pixel cars właśnie.
Rozwijając temat samej strony, jest to już chyba 5 czy 6 edycja na przestrzeni 2 lat. Były już bardzo skomplikowane, były bardzo minimalistyczne, jasne i ciemne. Tym razem, jako że powoli przestaję bawić się w tą formę grafiki komputerowej postanowiłem uderzyć w oldschoolowy klimat. Zawsze mnie do niego ciągnęło :P

ps. wszystkich chętnych zapraszam także do GUESTBOOKA na stronce :)

adinportfolio

____________________
pozdrawiam
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 08.12.2008 16:03 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Wizualnie Twoje portfolio to jakaś masakra. Chyba, ze dla Ciebie to jest ten oldschoolowy klimat, o którym mówiłeś. Natomiast Twoje prace... genialne. Szczerze mówiąc cenię wszystkich, którzy zajmuja się pixelozą, ale Twoje pojazdy są świetne.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 08.12.2008 16:15 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
niezly oczojeb. ;>

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adikko napisany: 08.12.2008 17:51 Link Do Tego Posta
:)



dołączył: 21.07.2007
posty: 326
rp: 14386
skąd: Wrocław
No, troszkę przesadziłeś z bajerami na stronie ;D.
Pixelcars zajmują jak dla mnie za dużo czasu.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 08.12.2008 19:28 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
Pikselki fajne, ale strona (jak już Lazlow rzekł) paskudna.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nobody napisany: 08.12.2008 23:43 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 07.12.2005
posty: 110
rp: 7523
Widze po prackach, że nieźle Ci idzie ta grafika. Ja swego czasu też próbowałem MC ale bez większych sukcesów. A co do samego wykonania strony no to sory ale poprzednicy mają race... żenada.

Popatrz na moją stronę domową - KLIK! i spróbuj zrobić coś w tym kontekście. Oczywiście nie każe Ci tu małpować mnie ale chcę pokazać na przykładzie, żeby to miało ręce i nogi Może spróbuj edytować jakiś szablon.

____________________
nobody
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adin napisany: 09.12.2008 08:48 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 07.08.2007
posty: 39
rp: 11216
skąd: Warszawa
Dzięki za słowa krytyki, takie ceni się najbardziej. Jak już napisałem - laya prawdopodobnie zmieniać nie będę, szkoda czasu. Pozostaje mi więc poprawiania i wyratowywanie tego co jest teraz. Odwiedzajcie raz na jakiś czas stronkę i paczcie jak mi to idzie A przy okazji może jakieś nowe projekty uda mi się ukończyć? :P

adikko napisał:
Pixelcars zajmują jak dla mnie za dużo czasu.

Nie jest to do końca prawdą. Choć zależy ile masz na myśli pisząc "dużo czasu" Mi pojedyncze wyjątki zajmowały 2-3 godzinki z przerwami na papierosa :)

Starter napisał:
Widze po prackach, że nieźle Ci idzie ta grafika. Ja swego czasu też próbowałem MC ale bez większych sukcesów.

Siedzę w tym już cztery lata, więc siłą rzeczy coś musi mi wychodzić :P
Nie obraził bym się jakbyś zarzucił swoimi pracami.

Starter napisał:
Popatrz na moją stronę domową - KLIK! i spróbuj zrobić coś w tym kontekście. Oczywiście nie każe Ci tu małpować mnie ale chcę pokazać na przykładzie, żeby to miało ręce i nogi Może spróbuj edytować jakiś szablon.

Moja strona wyglądała już chyba na każdy możliwy sposób Poniżej przedstawiam dla ostatnie szablony: sądzę że spodobają się bardziej hehe






____________________
pozdrawiam
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nobody napisany: 09.12.2008 11:02 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 07.12.2005
posty: 110
rp: 7523
Skoro tak to radzę przywrócić któryś ze starych layów bo na ten co masz teraz to szkoda patrzeć ;)

A co do moich pracek to się one nie zachowały, ale i tak nie chciał byś tego oglądać bo byłem w tym żałosny.

____________________
nobody
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 09:37
·
Obecnie forum przegląda 35 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 35 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies