Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 23.04.2024 11:21
· GTAthegame · Forum · Misje
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problem z misją Mike Toreno
hifton napisany: 29.06.2008 10:25 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 29.06.2008
posty: 4
rp: 4973
Ide do Jizziego. Później wsiadam do wozu z T-Bonem. Mówi żeby jechać na plac budowy do Doherty. No to jade. No to wtedy mówi żeby jechać do doków. To wtedy tam jade. Noi wtedy mowi zeby jechać na lotnisko. Jadę tam. Znajduje wana. Biorę snajperke przestrzelam wanowi opony. Zabijam obu motocyklistow. Następnie podchodze bliżej i wan rusza. Chcę zabić kierowcę ale nie mogę. Wsiadam do wozu z T-Bonem. Wan zatrzymuje się w pewnym miejscu. Gdy podjade pisze: "Misja nieudana. Toreno nie żyje."
Co mam zrobić żeby przejść tą misje? Prosze o pomoc.

____________________
hifton
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
eagle napisany: 29.06.2008 11:58 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.07.2006
posty: 88
rp: 10611
skąd: Kickapoo
Nie zabijaj wszystkich ludzi na początku, tylko niech T-Bone zabije ich podczas jazdy. Może o to chodzi.

____________________
eagle
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
adikko napisany: 29.06.2008 16:36 Link Do Tego Posta
:)



dołączył: 21.07.2007
posty: 326
rp: 14386
skąd: Wrocław
Ostatnio przechodziłem tą misję. U mnie było tak, że jechałem za nimi i w pewnym momencie van zatrzymał się. Wysiedli ludzie, zabiłem ich. Po cut-scence miałem za zadanie rozwalić vana i misja zakończona. :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hifton napisany: 30.06.2008 11:56 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 29.06.2008
posty: 4
rp: 4973
Wkońcu mi sie udało. Zrobiłem tak jak mówił adk. Tylko, że teraz mam problem z misją The Meat Bussiness. Gdy zabijam ostatniego członka mafii gra się wyłącza. Może mi ktoś przejść tą misje? Jest to misja w kasynie Caligula's. Oto save http://www.speedyshare.com/750378130.html . Jeżeli można to przy okazji prosiłbym o przejście misji z "Z".

____________________
hifton
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 23.04.2024 11:21
·
Obecnie forum przegląda 21 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 21 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies