GTA FoRuM
     

Problem ze szkola jazdy.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marceliszpak
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 2

PostWysłany: 06.07.2005 20:17    Temat postu: Problem ze szkola jazdy. Odpowiedz z cytatem

Witam, moj problem dotyczy szkoly jazdy, nie wiem czy poprzestawialem cos na klawiaturze, czy moze jest jakis inny powod, ale nie moge wykonac kursu w szkole jazdy samochodem i motorem. Przy pierwszym zadaniu trzeba wykonac obrot o 360 stopni wiadomo, na ekranie pisze: "trzymac W i S" co powoduje palenie gum, ale to nie wystarcza, w momencie gdy naciskam skret w prawo czyli w moim przypadku "klawisz D" samochod jak i motor sie nie obraca Question? Probowalwm jusz wszystkich klawiszy i nie da rady, na padzie nalezy trzymac rownoczesnie hamulec i gaz, poruszac lewą gałka analogowa w prawo i po klopocie, a jak jest na klawiaturze Question>
Prosze o pomoc i z gory dziekuje, pozdro 4 all.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 06.07.2005 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytrzymaj w i s jednoczesnie,a potem strzalka w lewo lub prawo,nie a lub d.
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marceliszpak
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 2

PostWysłany: 06.07.2005 22:00    Temat postu: Niestety to nie wystarczy Odpowiedz z cytatem

W misji z bujaniem w rytm muzy samochodem potrzebne byly klawisze z klawiatury numerycznej, a ze gram na laptopie i takowej nie posiadam, tzn. posiadam ale w polaczeniu z klawiszem funkcyjnym, co strasznie utrudnialo mi poruszanie sie, przestawilem klawisze potrzebne w tamtej misji z numerycznych wlasnie na strzalki i teraz trzymajac W i S i strzalke w prawo poprostu obraca mi sie kamera wokol mnie i tyle, a reszta strzalek wogule nie reaguje, moze rozwiazaniem bylo by gdyby jakis dobry czlowiek powiedzial mi jakie klawisze w opcjach ustawienia klawiatury sa potrebne (oprocz W i S ), czyli co mam przypisac pod strzalki. Sam juz nie wiem czy to ptrzez to, poprostu masakra, z gory sorki za zawracanie gitary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group